Preskočiť na obsah
Ľubomír Jarina

Stavebníctvo

Ľubomír Jarina

Murovanie a murárske práce

Obec
Marhaň
Od roku
2004
IČO
41 229 380

Ľubomír Jarina

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
086 45 Marhaň
Na trhu od
1. júla 2004
IČO
41 229 380
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.91)
Murovanie a murárske práce

Podnikanie v číslach

22
rokov na trhu
2004
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ľubomír Jarina

Ľubomír Jarina – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Marhaň. Podniká od 1. júla 2004.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Murovanie a murárske práce“ (43.91). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad murárstvo.

Základné údaje

Obchodné meno
Ľubomír Jarina
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
41 229 380
Dátum vzniku
1. júla 2004
Miesto podnikania
086 45 Marhaň
Živnostenský register
Okresný úrad Bardejov, vložka č. 760-10282
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.91)
Murovanie a murárske práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ľubomír Jarina zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Murárstvo

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ľubomír Jarina?

Miesto podnikania je v obci 086 45 Marhaň.

Čím sa Ľubomír Jarina zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Murovanie a murárske práce“ (43.91). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: murárstvo.

Aké je IČO – Ľubomír Jarina?

IČO je 41 229 380.

Odkedy podniká Ľubomír Jarina?

Podnikanie začalo 1. júla 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ľubomír Jarina podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese lubomir-jarina.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.